DRŽAVNI PRVAKI!

Nogometaši OŠ Komenda-Moste, tudi člani našega kluba, so osvojili naslov državnih prvakov in se povzpeli na sam vrh slovenskega osnovnošolskega nogometa! 

VečDRŽAVNI PRVAKI!

U11 : Ugar Ribnica

Nasmehi, goli in sonce. Danes je bilo v Komendi vsega več kot dovolj. Naši U11 so gostili Ugar Ribnico in na domačem igrišču odigrali živahno tekmo, ki ni pustila nikogar ravnodušnega.

VečU11 : Ugar Ribnica

U14 : Rudar Trbovlje

Ekipa U14 je v gosteh pri Rudarju iz Trbovelj izgubila z 0:4. Za Komendo je bila to težka tekma, saj so bili domačini boljši skozi večji del srečanja, imeli terensko premoč in si pripravili še nekaj lepih priložnosti.

VečU14 : Rudar Trbovlje