Prijetno popoldne v športnem parku v Naklem. Naši U11 so se pomerili z NK Naklo in na igrišču pokazali prepričljivo in samozavestno predstavo, ki se je pokazala tudi v rezultatskem smislu.
Čudovite poteze, pravi tekmovalni naboj in lepo sončno vreme so naredili iz tega pravo prijateljsko tekmo, z veliko nogometne vsebine.
Hvala NK Naklo za gostoljubje in lepo srečanje, staršem pa za prisotnost in podporo ob robu igrišča.
