You are currently viewing DRŽAVNI PRVAKI!

Nogometaši OŠ Komenda-Moste, tudi člani našega kluba, so osvojili naslov državnih prvakov in se povzpeli na sam vrh slovenskega osnovnošolskega nogometa! 💪🏆

Do velikega uspeha so prišli po odličnih predstavah skozi celotno tekmovanje. Na polfinalnem turnirju so z gol razliko 10:4 premagali

OŠ Trebnje, OŠ Dušana Bordona Koper in OŠ Dobrepolje ter si priborili nastop med štirimi najboljšimi ekipami v Sloveniji, danes pa na zaključnem turnirju dokazali, da so najboljši v državi! 🏆💚

Čestitke ekipi! 👏

Ponosni smo na vas! ⚽💚🏆