You are currently viewing TEŽKA SOBOTA

U13B

Doma so gostili goste iz Dragomerja. Tokrat so bili izrazito boljši nasprotniki gostje. Verjamemo, da je bil le slab dan, ki naj fantom ne vzame volje do treningov💪💪.

FANTJE, GLAVE GOR👍👍👍

U15A

So svetla izjema, ki jih ne moti ne igrišče in ne nasprotnik. Ponovno so hitro zagospodarili na igrišču in stvari postavili na svoje mesto. Bili so prepričljivo boljši💪.

ČESTITKE IGRALCEM in trenerju Janiju👏👏👏.

U17

Trenutno so v težki situaciji, ki je pa sigurno rešljiva, če vsi stopimo skupaj💪. Danes so bili gostje boljši nasprotniki na igrišču. Nekaj pozitivnih stvari so pokazali tudi naši fantje, na katerih lahko gradijo….bo pa potrebno zavihati rokave👍.

GLAVE GOR👍👍👍,

ČLANI

Gostovanje na Viru se ni izteklo pa naših željah. Sama igra v polju sploh ni bila slaba, vendar zelo težko je na blatnem igrišču igrati v neprimerni obutvi. Škoda za prelahko podarjene gole in točke. Kmalu pride naslednja priložnost za popravo vtisa💪.

Zagotovo danes ni dan, ko skačemo od veselja, vendar šport včasih da, drugič vzame. Mi sami se zavedamo svojih omejitev ter izzivov…..za napredek na vseh področjih bo pa potrebno prevzeti odgovornost – od vseh, ki so del kluba in tudi tistih, iz širše lokalne skupnosti‼️

MOČ KLUBA SE POKAŽE V TEŽKIH TRENUTKIH TER TEM, KDO SPREJEMA IZZIVE