You are currently viewing Sobotne tekme

DOMA SE NI IZŠLO😥

V GOSTEH😁😥

POVSOD💚💪

U13A

Tokrat je bil nasprotnik občutno premočan. Zadeli so veliko strelov z razdalje, ker so izkoristili odsotnost našega vratarja. Pogumno se je danes na gol postavil najmlajši v ekipi, še igralec U11(ne vratar). Šola tudi za domačega trenerja, ki mu je izkušen gostujoči strateg odčital lekcijo, kako se razvija igralce s čim več streli iz koraka iz čim daljše razdalje, saj je vratar manjše rasti – tako se ustvarja kreativne igralce v polju. Vedeli smo, da bo sezona težka, vendar zaenkrat fantje kljub slabim rezultatom dajejo vse od sebe….škoda le, ker se ne sestavijo v polni zasedbi.

FANTJE GLAVE GOR💪💪, ČESTITKE ZA BORBENOST👏👏👏

U12

Na domačem terenu so gostili ekipo Interblocka. Zelo dobra predstava v polju se ni izšla po naših željah, saj so gostje minimalno zmagali. Poznala se je tudi odsotnost fantov, ki so nastopali za U13. Štejejo pa izkušnje na igrišču, zato so take tekme več kot dobrodošle ter, da vsi dobivajo ogromno igralnih priložnosti👍.

ČESTITKE FANTOM in trenerju Simonu👏👏👏.

U10

Na Dolu so ponovno vklopili svojo turbo mašino in pokazali, da v nogometu uživajo, saj jih je res lepo gledati, kako so igrivi👍.

ČESTITKE FANTOM in trenerju Denisu👏👏👏.

U19

Oddaljeno gostovanje se ni izšlo po naših željah (so imeli pa domačini izrazito številčno premoč…..trije gospodje so dokazali, da so doma v bližini). Igrišče minimalnih dimenzij, ki ne dopušča kaj dosti igre, so zato bolje izkoristili domačini z zadetkom prednosti. Ostaja grenak priokus, ker nismo mi izkoristili kakšne izmed številnih priložnosti.

FANTJE, PRAV TAKO GLAVE GOR – PRVENSTVO JE ŠE DOLGO💪.

ČESTITKE IGRALCEM in trenerju Primožu👏👏👏.

Malo smo še dolžni za nazaj………samo na hiter pregled:

ČLANI

Včeraj so prav tako gostovali v Šentjerneju ter prav tako minimalno izgubili.

ČESTITKE IGRALCEM in trenerju Primožu👏👏👏

U9 VODICE

Včeraj so doma gostili turnir, kjer so bile še ekipe Radomelj in Domžal. Na hitro so se spoznali z novim načinom igralih sistemov. Verjamemo, da bo vsakič bolje👍.

ČESTITKE IGRALCEM in trenerki Nini👏👏👏.

U10

V četrtek so se kar v času treninga pomerili z vrstniki iz Logatca, ostalo pa že veste za njih😊👌.

ČESTITKE FANTOM in trenerju Marjanu👏👏👏.

U13B

So igrali proti ekipi, ki ne rabi imeti zdravniških in celo ne registriranih igralcev…zanimivo, kajne? Za našo ekipo v tej starostni kategoriji so važne izkušnje, zato se s tem ne obremenjujemo kaj dosti, je pa škoda za nogomet, da si lahko posamezni klubi dovolijo praktično vse……karavana gre dalje,

ČESTITKE FANTOM👏👏👏.

Težki dnevi so del športa in takrat se pokažejo pravi karakterji…..MI VERJAMEMO V NAŠE IGRALCE, DA BODO ŠE BOLJ ZAGRIZENO DELALI💪💪💪💚⚽️