Dobrodošli na spletni strani nogometnega kluba Komenda (NK Komenda) in Otroške nogometne šole Vodice (ONŠ Vodice). Zavedamo se pomena varovanja vaše zasebnosti, zato smo pripravili ta pravilnik, da vas seznanimo, katere podatke zbiramo, kako jih uporabljamo in kako zagotavljamo njihovo varnost.

1. Katere podatke zbiramo?

Spletna stran NK Komenda in ONŠ Vodice ne omogoča registracije ali prijave uporabnikov, zato ne zbiramo osebnih podatkov, kot so ime, e-poštni naslov ali drugih kontaktnih podatkov obiskovalcev.

1.1. Samodejno zbrani podatki

Ob obisku naše spletne strani zbiramo omejene tehnične podatke prek orodja za analizo. Ti podatki vključujejo:

• IP naslov naprave, ki dostopa do spletne strani (anonimiziran, kjer je to mogoče),
  • podatke o uporabljenem brskalniku, operacijskem sistemu in vrsti naprave,
  • statistiko obiska spletne strani (npr. število ogledov strani, povprečen čas, preživet na strani).

Zbrani podatki so anonimni in se uporabljajo izključno za analitične namene, da izboljšamo vsebino in uporabniško izkušnjo na spletni strani.

1.2. Uporaba Google pisave

Na spletni strani uporabljamo Google pisavo za boljšo vizualno izkušnjo. Pri nalaganju pisave Google lahko zbira omejene tehnične podatke, kot je IP naslov, vendar ti podatki niso povezani z vašimi osebnimi podatki in jih ne uporabljamo za identifikacijo posameznikov.

1.3. Vdelane vsebine iz drugih virov

Naša spletna stran vključuje vdelane posnetke iz platforme YouTube, ki so na voljo v živo ali v arhivu. Ti videoposnetki se nalagajo neposredno z YouTube strežnikov. YouTube lahko zbira podatke o vašem obisku (npr. IP naslov, zgodovino gledanja videoposnetkov, če ste prijavljeni v svoj Google račun). Priporočamo, da si preberete YouTubovo politiko zasebnosti, da razumete, kako YouTube ravna z vašimi podatki.

3. Uporaba slik na spletni strani

Na naši spletni strani objavljamo slike s tekem, ki vključujejo otroke in druge udeležence športnih dogodkov. Vse slike so objavljene z dovoljenjem staršev ali skrbnikov in so uporabljene izključno za promocijo klubskih aktivnosti. Če želite, da se slika vašega otroka odstrani iz spletne strani, nas lahko kontaktirate na nskomenda@gmail.com.

4. Varovanje podatkov

Zagotavljamo, da so vsi podatki, ki jih zbiramo, shranjeni in obdelani v skladu z najvišjimi varnostnimi standardi. Dostop do teh podatkov je omejen na pooblaščene osebe.

5. Pravice uporabnikov

Če imate kakršna koli vprašanja glede varovanja zasebnosti ali uporabe podatkov na naši spletni strani, nas lahko kontaktirate na nskomenda@gmail.com.

6. Spremembe pravilnika

Pridržujemo si pravico do spremembe tega pravilnika o zasebnosti. Vse spremembe bodo objavljene na tej strani, zato priporočamo, da jo občasno preverite.

Zadnja posodobitev: 1. 10. 2024